Úvod do stomatológie v zahraničí

Úvod do stomatológie v zahraničí

Stomatológia v zahraničí - výber správnej krajiny

Zimné zubné lekárstvo poskytuje lacnú a účinnú alternatívu k drahým britským zubným ošetreniam.

Cesta do zahraničia na zubné ošetrenie, ako sú implantáty, korunky a niektoré kozmetické služby, je jednoduchý proces a môže poskytnúť až 70% úspor na britských cenách. Mnohé európske krajiny ako Poľsko a Chorvátsko ponúkajú zámorskú stomatológiu a rozhodli sme sa pracovať s maďarskou klinikou so sídlom v Budapešti. Toto bolo hlavne kvôli vynikajúcej reputácii Maďarska za kvalitnú stomatologickú prácu. Maďarsko je tiež vynikajúcou voľbou, pretože je to priateľská krajina s dlhou históriou terapeutickej liečby, ktorá pochádza z mnohých kúpeľov a zdravotníckych služieb, ktoré ich obklopujú.

Zubné lekárstvo v zahraničí - prečo si vybrať zubného lekára

Používaním zubného lekára máte aj miestny kontakt, ktorý vám pomôže s organizáciou a odpovedať na otázky. To poskytuje podporu a pohodu bez dodatočných nákladov. Prevádzkovatelia stomatologických zájazdov pracujú na základe provízie platených klinikou. V prípade, že kontaktujete priamo kliniku, zaplatíte rovnakú cenu, ale nemáte miestny kontakt. Dental tour operátori vám tiež poskytujú možnosť konzultácie a následnej starostlivosti vo vašej domovskej krajine. Pred liečbou vám poskytnú plán liečby, ktorý je aj cenovou ponukou.

Stomatológia v zahraničí - dostupné služby Zubná stomatológia je najvhodnejšia pre niektoré zubné potreby. Ide predovšetkým o zubné implantáty, korunky a mostíky, dýhy a technickú chirurgiu ústnej dutiny. Ortodonstria nie je všeobecne ponúkaná z dôvodu počtu návštev, ktoré by to znamenalo. Používame najmodernejšiu kliniku s výborným, vysoko kvalifikovaným zubným tímom. Dokonca aj sínusové vleky sú rutinné postupy s 99,99% úspešnosťou.

Náklady na stomatológiu v zahraničí Zubné implantáty začínajú od 495 libier, pričom koruny začínajú od 200 libier. Liečba sa zvyčajne rozkladá na dve až tri návštevy (v Budapešti alebo v Londýne) s časom na liečenie medzi návštevami. V nedávnej dobe ovplyvnili ceny poklesnú libru, ale úspory vo výške viac ako 50% na všetkých ošetreniach sú stále štandardné. K dispozícii sú aj zľavy na liečbu nad 6000 GBP. Výberom nás nemáte žiadne záväzky pred platbou. Platby sa uskutočňujú po každej fáze liečby, takže náklady sa dajú ľahko rozširovať.

Proces stomatológie v zahraničí Je to jednoduchý proces, ktorý si môžete vziať na zubnú prehliadku. S nami začína konzultácia v Londýne alebo v Budapešti. Potom sa pripraví plán liečby s podrobným rozpisom a informáciami o nákladoch. Odtiaľ môže začať liečba, ktorá zvyčajne zahŕňa dve alebo tri výlety na našej budapešťskej klinike. Vezmite prosím na vedomie, že väčšina liečebných postupov je k dispozícii aj v Londýne, hoci úspory sú o niečo menej: 30-50%. Po liečbe je po starostlivosti v Londýne alebo v Budapešti. Zatiaľ čo všetky ošetrenia prichádzajú s dlhými zárukami, ktoré trvajú dlhé roky.

stomatologicke potreby