Štvrtý ohňový ohňostroj

S nadchádzajúcou dovolenkou môže byť zábava a hry niekedy ohromujúca a zároveň vzrušujúca ohnostroje

Pre zdravotníckych pracovníkov však táto ročná doba znamená zvýšenie počtu prípadov popálenín.Napríklad podľa národných správ sa väčšina ohňostrojov v Spojených štátoch vyskytuje okolo štvrtej júla. Aj pri menších a menej intenzívnych ohňostrojoch , operátori môžu byť vážne zranení, ak nie sú opatrní.Parkleri môžu dosiahnuť teploty až do 1800 stupňov a horí nebezpečne blízko ruky, čím dlhšie sa rozsvieti. Existuje viac ako 10 000 hlásených zranení ročne a 40% z týchto zranení sa vyskytuje u detí vo veku 10-14 rokov.Pri tejto dobe vo svojom živote, sú oveľa pravdepodobnejšie, že zoberú zbytočné riziko, niekedy bez vedomia, že riziko je tamTo je niekoľko tipov od Národnej rady pre bezpečnosť ohňostrojov pomôcť zabrániť váš štvrtý júl dovolenka z katastrofy.

ohnostroje

Vždy majte vodu handyNemozrejme, ako veľký alebo malý ohňostroj, je to vždy dobrý nápad mať vodu handyAk vypukne oheň, budete sa môcť zbaviť, ako sa dostane von z handIt je tiež dostať za uvedenie dymu kúsky predtým vypustených ohňostrojov.2 Nenahrávajte ani nespájajte ohňostrojeMnohí ľudia majú jasný nápad, že ak by kombinovali ohňostroje, kombinácia by priniesla oveľa veľkolepejšiu explóziuA kým to môže byť veľmi pravda, môže to viesť k nebezpečným zmesi a väčšie než očakávané výbuchy.

Nikdy nezabudnite na ohňostroj, ktorý už bol osvetlený, je to len zlý nápad. Jednotlivé osvetlenie lúpež s najväčšou pravdepodobnosťou nevie, koľko prášku ešte zostáva v prístroji alebo ako je výbušný.4 Alkohol a ohňostroj nemiešajú alkohol a ohňostroje, okrem alkoholu a jazdy, je pravdepodobne jednou z najhorších kombinácií pre oslavy Štúdie ukazujú, že alkohol spomaľuje reakčný čas a celkovú odpoveď na vonkajšie podnetyZvyšuje dôveru a vnímanú schopnosť.

pyrotechnika

Táto kombinácia sa rovná väčšiemu riziku, s pomalšou dobou odozvy v prípade, že sa niečo stane zlé. Určite sa obráťte na miestneho požiarneho maršála o ďalšie spôsoby, ako zostať zachránený počas letnej dovolenky. Nepoužívajte ohňostroje, ktoré nemajú na nich výstražné štítky. byť nebezpečné.