Ohňostroje, prázdninové svietidlá a káva: Oh, akú zábavu môže byť Brew!

Káva je po stáročia základom americkej kultúry ohnostroje

V roku 1668 bolo obyčajné piť šálku kávy ochutenú cukrom, medom a škoricou s raňajkamiNové Anglicko, New York, Maryland a Pennsylvania kolónie obchodovali s surovým kávovým výrobkomNajovatia ako William Penn boli známe, že nakupujú zelené kávové zásoby Trh v New Yorku.

Obľúbenosť kávy rýchlo rástla okolo Starého a nového kontinentu. V Taliansku, veriaci Klement VIII., V skutočnosti pokrstil varenie, aby sa stal prijateľným kresťanským nápojom namiesto toho, aby ho odsúdil ako nepekný vplyv Osmanskej ríše.

V Taliansku sa otvorila prvá talianska kaviareň v roku 1645.Po dlhom čase sa v Anglicku otvorili kaviarne, kde sa stali obľúbenými miestami pre intelektuálov a pravidelných ľudí, aby diskutovali o záležitostiach všeobecného záujmu, politike a mnohých ďalších témach.

Cena, ktorú zaplatili za šálku kávy, bola penená, a preto kaviarne boli premenované na univerzitách.

Kolónie tiež začali otvárať kaviarne, ktoré sa rýchlo stali magnetmi pre spoločenské, politické, obchodné a intelektuálne stretnutia ohnostroje

Napríklad v Bostone sa medzi prvými otvorili Kaviareň v Londýne a kaviareň Gutteridge.

Zelený drak bol ďalšou kaviarňou, ktorá zostala otvorená pre podnikanie od roku 1697 do roku 1832. Neexistuje takmer žiadna miestna alebo celonárodná udalosť, ktorá by nezahŕňala odkazovanie na Zelenú dračku alebo vrátane zastavenia tejto slávnej kaviarne / krčmy nazývanej ústredím americkej revolúcieČastá patrónov Zeleného draka zahŕňali John Adams a Paul Revere, aby spomenuli iba dve známe mená.

Ak máte záujem o koloniálnu architektúru, príbeh Charlesa Bulfinche, jedného z najznámejších architektov v Amerike, je ten, ktorý by ste si mali prečítať pri popíjaní šálky čerstvej varenej špeciality kávy podľa vlastného výberu. Tretia stojí za zmienku: Exchange Coffee House v Bostone trvalo tri roky na stavbu, bolo sedem podlaží vysoké a postavené z kameňa, mramoru a brickIt stojí päť miliónov dolárov potom v roku 1808, to bolo veľa peňazí! Jedným z hlavných účelov, okrem obchodných a výmenných aspektov podnikania, bolo predávať coffeeOne dokážu s istotou dospieť k záveru, že ľudia boli vážnymi fanúšikmi kávy. So všetkými historickými tradíciami o káve nie je prekvapením, že varenie zostáva nápojom výber a je tak populárny ako ohňostroje, prehliadky, pochody a prázdninové osvetlenie, ktoré robia mesiace júl až december naozaj zvláštne ohňostroje

Premýšľajte o tom: Deň nezávislosti, Deň práce, 11. september Pamätný deň, deň Columbus, Deň vďakyvzdania a Vianoce, aby ste spomenuli len niekoľko špeciálnych osláv v tomto období roka. Čakajte si šálku svojej obľúbenej kávy espresso nápoj, Španielske Espresso! Aaah! Ako som povedal, skvelá káva, akonáhle si ochutnala, vždy si pamätala.