Inman Aligners

Mnoho ľudí na svete trpí dentálnymi nedokonalosťami, ale tento problém už nie je "neprekonateľný" s pokrokom v kozmetickom zubnom lekárstve. Mnoho riešení je teraz k dispozícii na opravu krivých, farebne zafarbených alebo nesprávne zoradených zubov alebo dokonca chýbajúcich zubov.

Populárne postupy, ako sú zubné mosty a Inman Aligners, sú teraz prístupné každému, kto chce zlepšiť svoj vzhľad. Tieto kozmetické stomatologické postupy zlepšujú tvar tváre a znižujú riziko zubného kazu a chorôb ďasien. Zubné mostíky sú vlastne falošné zuby, ktoré sa používajú na nahradenie jedného alebo viacerých chýbajúcich zubov, a to je pripevnené na zostávajúce zuby na každej strane a slúži ako mostík na vyplnenie medzery.

Zubné mosty sú buď vyrobené z porcelánu, porcelánu, ktorý je spojený s drahým kovom alebo všetkým kovom, ako je zlato. Pri správnej zubnej praxi môžu mosty trvať až 15 rokov.

Inman Aligners na druhej strane je kozmetická stomatologická procedúra, ktorá pomáha vyrovnať vaše krivé alebo nesprávne zoradené zuby do pozície, ktorú si prajete. Zubní lekári používajú Inman Aligners ako voľbu pre iné neviditeľné zarážky, ale Inman Aligners pracujú lepšie len pri narovnávaní horných a dolných predných zubov. Nepracujú dobre v prípadoch, keď sú zuby veľmi preplnené. Poraďte sa so zubným lekárom alebo s odborníkom, ktorý má dlhoročné skúsenosti v zubnom lekárstve, aby zhodnotil zdravotný stav zubov a odporučil, čo je kozmetická stomatologická procedúra pre vás vhodná.

Inman Aligners zahŕňa umiestnenie zvinutého šprintu vo vnútri zadnej časti zubov a bar cez prednú časť zubov. Kontrastné sily z cievky vzadu a tyče vpredu stláčajú zuby do svojej polohy. Výsledky procedúry Inman-Aligners trvajú od šiestich do 16 týždňov, na rozdiel od tradičných zátvoriek, kde sa vyžaduje jeden alebo dva roky. Odporúčame vám nosiť Inman Aligners asi 20 hodín denne, aby ste urýchlili rovnanie vášho zuba.

Inman-Aligners prinášajú niekoľko výhod vrátane vyžadovania kratšieho času na dokončenie liečby. Je tiež odnímateľný, takže ho môžete ľahko odstrániť na čistenie po jedle. Je to lacnejšie ako neviditeľné priečky a počas celej liečby potrebujete iba jedného Alignera.

stomatologicke potreby

Stavebné odhadovanie softvéru - mýtus alebo realita? 23.04.2019
Čo je potrebné zvážiť pri výbere LED pasik svetla 23.04.2019
Udržujte zuby - Úzkosť zubného kresla môže byť eliminovaná 23.04.2019
Zobrazenie výcviku psovodu agility je tichá revolúcia v psa vlastniacej zábavy 23.04.2019
Božské a historické fakty o Ayodhyi 23.04.2019
Voľne animované Ecards 23.04.2019
Štvrtý ohňový ohňostroj 23.04.2019
Ohňostroje, prázdninové svietidlá a káva: Oh, akú zábavu môže byť Brew! 23.04.2019
Téma životného prostredia olympijských hier v Riu s farbami, krivkami a chladom 23.04.2019
Úvod do stomatológie v zahraničí 23.04.2019
Inman Aligners 23.04.2019
Lacné a bezpečné zubné postupy a implantáty - kde ich získať? 23.04.2019
Veľké výhody LED svetiel 23.04.2019